Më mbaj mend (për 1 muaj)

Premtimi (Premtim Ibrahimi)

Premtimi - Zonja Valentine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

uuuh ohnono jeah

part1:

hyra ne club dhe ulem ntavoline
e thrras madame te lutem nje gote vine
ooooo e pash nje zonje ajo vetem rrine
ato e thrrisnin zonja valentin

kishte nje gote ne dore dhe pinte nje cigare
ma terhek vemendjen se eshte speciale
e shikoj me sy bukurine e saj
sa me naze goten ajo po e mban
e ule kapelen behet se sme sheh
e shikoj dhe behet se mua nuk me njeh
me qellim levizi une andej kendej
vemendjen ka une dua tja kthej

refrain:
moj zonja valentin pse me mu nuk rrin
hallin tem ti shum mire e din
moj zonja valentin pse me mu nuk rrin
luaj me mua luaj zonja valentin

part 2 :

ajo rrin pa leviz sikur permendore
keto lazdrime shum i shkojn per dore
si krejt boten dhe mua po me qmend
ajo kete e di dot dhe jo nuk luan vend

ej kamarier edhe nje gote vine
zjarrin e madh ndoshta mua ma fik
per qudin time ajo mua me shikon
tej per tej nje flak zemren seq ma shpon
mandej ngritet ajo me ngadal ngadal
niset nga dera ajo per te dal
dua ti them ndal por zeri me tradhton
edhe po tbertas ajo sme degjon

refrain:
moj zonja valentin pse me mu nuk rrin
hallin tem ti shum mire e din
moj zonja valentin pse me mu nuk rrin
luaj me mua luaj zonja valentin

chorus:
zonja valentin pse me mu nuk rrin
hallin tem ti shum mire e din
zonja valentin pse me mu nuk rrin
luaj me mua luaj zonja valentin


Ky tekst u dërgua nga  ardianasyl

Premtimi - Zonja Valentine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zonja Valentine".
3. Video është e këngës "Zonja Valentine", por nuk këndohet nga Premtimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Premtimi (Premtim Ibrahimi):


Komente 0