Më mbaj mend (për 1 muaj)

Premtimi (Premtim Ibrahimi)

Premtimi - I Yt Mall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sonte ti po shkon, ti po shkon deres se vjeter e une ma nuk do t'pres i fshehur n'streh te vjeter sikur ska ndodh asgje po genjena veten tash as lamtumire nuk me the largesia per ne u shfaq pergjithmone tkam dal nga jeta jote ende miushi i yti mall zemra pe ngrin kesaj bote gabimin smuj me ta fal qa eshte pendimi kush zhgenjimi kur ska fol a na duhet neve pendimi kur mes nesh gjdo gje merr fund sonte ti po vjen ti po vjen nga nje dite tjeter per veq nates kush ste pret sna bashkon ajo strehe e vjeter pergjithmone tkam dal nga jeta jote ende miusi i yti mall zemra pe ngrin kesaj bote gabimin smuj me ta fal


Ky tekst u dërgua nga elona

Premtimi - I Yt Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Yt Mall".
3. Video është e këngës "I Yt Mall", por nuk këndohet nga Premtimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Premtimi (Premtim Ibrahimi):


Komente 0