Më mbaj mend (për 1 muaj)

Premtimi (Premtim Ibrahimi)

Premtimi - Sa Te Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

trupi mdigjet si qiri
qaj dit e nat jam merzit
malli per ty mu me ka marr
shpirti midgjet mua flak

oh kush mka mallku
ti me tjetrin e un po vuj
oh sa te du
tlutem me liroh se shum po vuj

mendoj cdo dit e cdo nat
qka ka aj qe un skam pas
edhe trupi mu boft dhe
pa ty nket bot nuk kam jet

oh kush mka mallku
ti me tjetrin e un po vuj
oh sa te du
tlutem me liroh se shum po vuj


Ky tekst u dërgua nga  Premtimi

Premtimi - Sa Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Te Du".
3. Video është e këngës "Sa Te Du", por nuk këndohet nga Premtimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Premtimi (Premtim Ibrahimi):


Komente 0