Më mbaj mend (për 1 muaj)

Premtimi (Premtim Ibrahimi)

Premtimi - Syno I Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

kur te shoh rruges sime kur kalon
me dashuri ca fjale te embla ty ti thom
nuk kam durim kur ti mua sme shikon
qdo thirrjen time ti e refuzon

REF;
Te dua ty oj syno i zi
me prano dashnin qe un kam per ty
ami buzet tua SHERBETLI
ti sdot pendohesh kurr kte ta dish

Ti dot tkuptosh per mua nji dit
se ty do t pres me muaj e vit
askush tjeter si un sdo te done
veq per ty moj vajz un po jetoj

REF;
Te dua ty oj syno i zi
me prano dashnin qe un kam per ty
ami buzet tua SHERBETLI
ti sdot pendohesh kurr kte ta dish


Ky tekst u dërgua nga  Premtimi

Premtimi - Syno I Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syno I Zi".
3. Video është e këngës "Syno I Zi", por nuk këndohet nga Premtimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Premtimi (Premtim Ibrahimi):


Komente 0