Prena Beci
Prena Beci

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Prena Beci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore folklorike. Më datë 8 Gusht 2012, Prena Dedaj publikon videoklipin "Lule Bore E Bukurise". Më datë 31 Maj 2013, Prena Beci publikon videoklipin "Lezha E Kastrioti". Më datë 28 Qershor 2013, Prena Beci publikon videoklipin "Malli I Djalit". Më datë 28 Qershor 2013, Prena Beci publikon videoklipin "Larg Mke Tret Moj Nane". Më datë 18 Maj 2014, Mendi Buci & Prena Beci publikojnë videoklipin "Te Kerkova Porsi Bleta". Më datë 27 Maj 2014, Mendi Buc...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1