Më mbaj mend (për 1 muaj)

Prena Beci & Grupi I Mirdites - I Shkul Malet Amaneti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Hej çiftelise kur ia prek telin
Shperthen kenga per Enverin
Bese çeliku djale pas djali
Komandant na ka marr malli

Keto lulkuqe qe i rrit toka
Vet na i mbolle Enver Hoxha
S’ka fortune lulet t’na i preki
Se i shkul malet amaneti

Emrin tend kur shqipton foshnja
Gezim ma te madh nuk paska lokja
Ne rruge t’Enverit prin partia
Fjala jote Ramiz Alia.


Ky tekst u dërgua nga  Nikolaos

Prena Beci & Grupi I Mirdites - I Shkul Malet Amaneti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Shkul Malet Amaneti".
3. Video është e këngës "I Shkul Malet Amaneti", por nuk këndohet nga Prena Beci & Grupi I Mirdites.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Prena Beci:


Komente 0