Më mbaj mend (për 1 muaj)

Prena Beci & Fran Tusha - Bash Te Mrizi Permbi Kru Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Frani :
Moj e mira ne bjeshke m'rri
Fol nje fjale,mos mrri nmerzi
Pa ty mbeta shpirt i ngrat
O po te shoh ne anderr nat per nat

Prena (x2) :
Hallin dada ta ka qa
Nuk din zemra cka me ba
Nisu rruges n'bjeshk perpjet
Tu prit daden,ke me e gjet

Frani:
Here si thllaza po me ofrohesh
Here si zana po me largohesh
Nuk e di si tbaj me ty
O spo me lan andrrat me mbyll syt

Prena (x2)
Ku tkam prit dhe heren tjeter
Bash tek mrizi lisit vjeter
Bash te mrizi,permbi kru
Te dy bashke kem me u taku

Frani & Prena (x2)

Gjethi lisit,bar i njom
Fresku i mrizit,uji i ftoht
Do tna bajn shoqeri ate dite
O qofte per ne me e bardha dite


Ky tekst u dërgua nga Bledi LorenciPrena Beci
Publikimi: 09/04/2018


Prena Beci & Fran Tusha - Bash Te Mrizi Permbi Kru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bash Te Mrizi Permbi Kru".
3. Video është e këngës "Bash Te Mrizi Permbi Kru", por nuk këndohet nga Prena Beci & Fran Tusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Prena Beci:


Komente 0