Më mbaj mend (për 1 muaj)

Presioni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  209
 • Emri i Vërtetë:
 • Agim Rugova
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • U.S.A. 
 • Mosha:
 • 41 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Presioni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete i Presionit eshte Agim Rugova. Ai beri hitin "E Premte" bashke me shokun e grupit Jetonin dhe nje remix edhe me Unikkatilin. Në vitin 2005, Presioni publikon albumin e parë "E Premte". Më datë 26 Gusht 2012, Etnon publikojnë videoklipin "Chronicle", në bashkëpunim me Presioni & Dj Blunt. Në vitin 2012, Presioni publikon albumin "Kategori E Rond", ku ben pjese edhe hitin e tij ne bashkpunim me UNIKKATILIN "Kategori E Rond"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

T.B.A.

Anëtar i grupit

Orginallat

Komente

14 🔥13 çingrrao (2014)

★★★★★

Kategori E Rond (2012)

★★★★★

E Premte (2005)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

3
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Prince Double H

Izi

Agon Amiga

Mc Qoppa

Milot Hasangjekaj

Monny

F-Kay

Don Pizhi

VZ

Memli Krasniqi

Tags: Presioni, Tba, Pre$Ioni, Agim Rugova


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet