Presioni

Presioni, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “I Përjetshëm”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[03-03-2013]
Reperi i grupit TBA, Presioni, ka publikuar këngën e re me videoklip, “I Përjetshëm”.
Është ky një videoklip i jashtëzakonshëm që shfaq reperin në kornizat e vërteta të jetës së tij, duke tentuar kështu edhe të kthejë imazhin e vërtetë të repit shqiptar, që dikur ka qenë në përmasa të tilla, tejet ‘underground’.Muzika është punuar nga Yll Nikçi dhe Illyrian Records, teksa videoklipin e ka realizuar LPA Creations.

Presioni ishte pjesë e koncertit të madh të mbajtur korrikun e vitit të kaluar në stadiumin e Prishtinës, ku ishin të pranishëm rreth 25 mijë fansa të TBA.
 (Telegrafi)

Presioni, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “I Përjetshëm”

  Presioni - I Perjetshem (Feat.Phenom) [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: GazmendKomente 0