A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Presioni - Zan Zan Qartu (Remix)  (Feat. 2po2)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/07/2008

2008-07-30T16:29:55

Featuring

2po2


Zan Zan Emer T'fort ti Mban
kur tpermen ajo nan mali per ty kan
ti je e gzume per shoqni e marume
(Nale Nalee kthe edhe ni her prej fillimit)
Zan Zan Emer T'fort ti Mban
kur tpermen ajo nan mali per ty kan
ti je e gzume per shoqni e marume
N'minus e prune gjdo djal qe e nxune
eh kur te nreqsh ni shishe ni mahall e prishe
ajo thojke po ma kona po spom len nona
eh ki msu qit fjal ajo e forta zana
ndasht ndasht se vet e ki dasht
ma mir me mu se me pes -gjasht
e bone bone bone e leprin ti ma nxane mos u bo shurdhane a pe nin oj zane
prej permasit u pshtet e bojsh meshnet
e hongre ti sivjet po shihem na apet

Ku jee mojj kurvv ejaa tiiii


Lyrics submited by Onlygod Ag
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019