Më mbaj mend (për 1 muaj)

Presioni - Na Jem Nr 1 (Feat. V.e.b)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Reff 2x .

Na jem nr 1 dhe nr 2 nr 3 pernime mos e ekzagjeroo
me neve ska lere ma inatxhi kot e keni me u shty.

Pressioni

Numrat i marem veq sa per me nxon ven na nuk jena numer shoki na nuk jena n´menn /
jena kejt t qart babes na ka hup biciklla nasht qija nonen njeri na po grahem qippa /
ju vi babbess ti shkeli bicikllat ti vjedhi pulat e ti kalli patikat /
sdu kurrkush me ma prish timin e duhanit dreqit e pastaj mirrna me fjaLt e ati t´Keqitt /
trupin e percjellmi tash club me te vertet sdu mu mar me thashetheme sdu mu mar me tuli gllup /
pa diskutime osht koha per disponim kishe koha e nxehtsive na u merdhinemm u bomm .../
babes futma ni raki op op qasi t´rrushit ta nxej shpirtin pak se jena bo si t´Durrsit /
u nxeh atmosfera u bo cigluese u kallen bukuroshet kalle kalle nusee .

Reff 2x

Na jem nr 1 dhe nr 2 nr 3 pernime mos e ekzagjeroo
me neve ska lere ma inatxhikot e keni me u shtyy

DRYTON

go go go 1 2 3 pi ktynve 3 numrave cillen e kom pernimme /
cillen e kom pa mahi cillen e kon pa dobi /
asnjoni pi atynve per asnjonin sdu me ni /
nii sum vyn numrat babes kur jom i qart ne kry babes ma shum se ti i trent kur ta thom ne syy babes /
kejt po ti fali se na e kem poziten ton skem qeff me bajt llafee se kjo sosht puna jonn .

V.E.B

Leje se qka thojn shok se per ndryshe i bojj gjakk /
qe sa njeri po bon happ rri mas meje mos u kapp /
kur del pertepara nxerri hak kur me neve dost e kii /
badihava prap e ki kush je ti une ce po vi /
s ss krejt i kena s ss qe ku jena shqipet e pergjakshmee shs shs sh shqipet me dy krena /
yeahh kshyr ku ke arsyja 1 2 1 skom nevoj per kto trijaa .

Reff 2x

Na jem nr 1 dhe nr 2 nr 3 pernime mos e ekzagjeroo me neve ska lere ma inatxhi kot e keni me u shtyy .

Ky tekst u dërgua nga  ediii   Artm1rFeaturing: Dryton Deqanasi
Publikimi: 03/06/2009


Më Shumë Këngë Nga Presioni:


Komente 0


Presioni - Na Jem Nr 1
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Jem Nr 1".
3. Video është e këngës "Na Jem Nr 1", por nuk këndohet nga Presioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.