Më mbaj mend (për 1 muaj)

Presioni - Per Pare Un Vras (Feat. Hudra & Gem Belushi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

2x
ngas ngas per pare un vras
nese me she tu dal mbas at her ty t'urras
vras vras per pare edhe ngas
nese te vi un permas ty t'urras

ushtojn kumana hagjallart fillojn me knu paska vdek i shkret edhe nja sot paska shku po vdesin gjinja po shkojn si qeni ne rrush sot me dek eshte hobi spo merzitet kerkush vazhdoj un te eci rruges e rri tu mendu kur qe ni shok i jemi ja nisi mem kallxu qe filani ish faru te ni hajni tu e provu te ajo shpia der mi dur mu aty kish pasu tu ec menoj per veti se reni mu kur tem vjen qdo hap e jetes tem vdekjen ma afer mu ma bjen per sie ka shkru zoti per at pun s do te menoj koncentrimi em vyn per ndryshe do te gaboj e ti thirrem presojn apo thirrem ti si don ti thirrem shejton apo thirrem vagabond kur far dallim ska se tetonat un jom duhet me ba shka duhet me ba aj qe jom marre s kam

2x
ngas ngas per pare un vras
nese me she tu dal mbas at her ty t'urras
vras vras per pare edhe ngas
nese te vi un permas ty t'urras

hej shqipe per pare jom budall ta qi at nan ne pidh si nje kontinenntal e pushk e shke ti japi tek e tek
kallash ose kopure momentin ki me dek de se them per thik po asht matematik problemi me presjon per pare ne amerik shani bani lani thani po ky hudra po ju nxani hani tani pluma ani tani me kesh mos tja ni zanin se po e hapi dy tre metra sikel jon pare letra po ju thom ato qe i gjeta jom budall dhe pak me te meta hej kupto kupto kupptoe perkthe dialekitin te kjo fjal e shum e vshtir ta qi at nan se bir i babes iedeh djal i asaj mames si mu kan pem e tahnes undu var o pidhi nanes ke problemin s ban me hile se ka kar ai s ka bile po me zune me hile po mo harro se me ke mas shpine

2x
ngas ngas per pare un vras
nese me she tu dal mbas at her ty t'urras
vras vras per pare edhe ngas
nese te vi un permas ty t'urras


Ky tekst u dërgua nga Laura (lurcheeh)Presioni
Featuring: Gem Belushi
Publikimi: 01/12/2006


Presioni - Per Pare Un Vras
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Pare Un Vras".
3. Video është e këngës "Per Pare Un Vras", por nuk këndohet nga Presioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Presioni:


Komente 0