A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Presioni - Takin' Over  (Feat. Jeton, Luck & Gem Belushi)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2012

2012-12-01T00:00:00

Featuring

Gem Belushi

Featuring

Jeton

Song from the album:

"Kategori E Rond"


Jeton [ T.B.A. ]

Une kush jom e din ti
une qka boj se pritni
qe biti qe hiti
pi qiellit qe piki
edhe un ti mat miren
e percjelli me qel birren
ju kallzoj si ??? sun ma lojn kilen
e shemi une binen
o si me shkel ti minen
se njeki une stinen
jom n`prishtin ver e dimen
sta njeki une shpinen se
sjom femen si ti
une takoj qysh takoj si prishtinali

Luck:Reff [ X.2 ]

On the beat for much a bleed
turn you´re wall mother way
put this hands to the beat
is Gem and Jetoni
Luck and Presioni
where the best in the biss
act like you now homie

Gem Belushi:

Prishtina who you at
so Prishtina who am at
am fresh of the plain
so a progeens still gay
have a hear to need a scrap
that´s first for me the clap
put or how i need youre head
need you vrolent to the track
when the play a new shit
do you every runnin back
like dammn and shit hot
no guns and shit wheeg
youre rappers want the fame
nobody know youre name
and a pop this shit pain
faster to Albania

Luck: x.2

We gate the game block
every corner every luck
from Prishtin to the states
yeahh we on top
im sorry that´s youre broke
and my people standing in door
from Rappin da hustla we taking
at to the blow

Presioni:

Teton po vdesim
kush jem na po vesin
per ne vdesin mbesin
veten jasht e qesin
dojn mu bo si na
numer njo gjithka
mir menojn kta
se me neve vlla nuk ka
trona e mbijetesa
qe knojn pa pengesa
t´mdhajt si banesa
tkallzon ty qendresa
ket fjal qe pe maj
se gjojn ket post
ndoshta veten se dojn (se dojn se dojn)

Luck:Reff [ X.2 ]

On the beat for much a bleed
turn you´re wall mother way
put this hands to the beat
is Gem and Jetoni
Luck and Presioni
where the best in the biss
act like you now homie


Lyrics submited by Ce150cent
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019