Më mbaj mend (për 1 muaj)

Presioni - Qka Pate E Qka Spate (Feat. Klepto & Jeton)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Pre$ioni
.........................................................
Lojes kur i prin ta boj shah
Jom njet si ...... nisja nga
Se une jom me teknik edhe pik
Se tkallxojn ata trit se po pritoj me ja ngjit
Po leje babes se mu prish mu tripi sonte
Kthena Bronx me havera mas mesnate
Se qka pate e qka spate
Ku zemra bolet e shpinda matet
Se ti a je burr a duhesh me kon
A tka fal zoti me hec ndur a nkom
Besa dvram naper kom
Si kpuca gishtat qe taman ztran
Kejt e pan e pan te ton
Ni njeri qe dallohet gjithmon ashtu u kon
Tash ti maje nmend se veni jem
Rrespekt ke dhon rrespekt ky t'kthen
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendPresioni
Featuring: Jeton & Klepto
Publikimi: 14/11/2012


Presioni - Qka Pate E Qka Spate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qka Pate E Qka Spate".
3. Video është e këngës "Qka Pate E Qka Spate", por nuk këndohet nga Presioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Presioni:


Komente 0