A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Presioni - Ju Jeni Kejt Funky  (Feat. Jeton & B52)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/09/2013

2013-09-29T22:20:41

Featuring

B52

Featuring

Jeton


Ref: B52
.........................................................
Rima a poezi
Rima a poezi
Rima a poezi
Rap
Per ata qe se din kejt funky
Ju jeni kejt funky
Ju jeni kejt funky
Ju jeni kejt funky
.........................................................

Presioni
.........................................................
Ju jeni kejt funky ato ska kush e mohon
Qe kush pe vulos babes qe kush pe pohon
E mora ket fjal se kom merit shekullore
Kom dekad ne ket loj mu kto sene mshkojn per dore
P P Presioni me dostat e vet
Ta silli ket rep si me kon akrep
Vet a ecin me kohen ta qoj tjeter nivel
Po kurr se bojna funky se funky as sna del
Do njerz jon viktima vec si e don pazari
Shiten si trima per me ik i pari
E munohen me shit bole keshe na jena me stil
Na jena me kohen muziken e kem qef
Une spo ni muzikanta ju spom dokni vlla t'muzikes
Ju jeni veq t'momentit ju jeni vec t'ni dites
Shembull na bojm rep po te na tekstet dominojn
Mesazhet qe i thojm realitet deshmojn
.........................................................

Ref: B52
.........................................................
Rima a poezi
Rima a poezi
Rima a poezi
Rap
Per ata qe se din kejt funky
Ju jeni kejt funky
Ju jeni kejt funky
Ju jeni kejt funky
.........................................................

Jeton
.........................................................
Po rrnojn me prindin e i thojn vetit bossa
Kur pi ngoj kto kong haver si mi ngu do shtosa
Po tja nisi me kesh der sa nuk po sosna
Po ondrrojn me kon mister sosa mafiosa
Djem moni bre se puthni patosa
Ami do qebapa un i pi kta kejt si kos
Jon bo si femna o more gjeloza
Shum pi jepni zor tu u munu mu shit bossa
Kshyrja stilin emitim n'Amerik
Made in Shqipni edhe mburro famili
Nuk je Lil Wayn n'Jamaica ti ske lind
Npaqit ju skills biri ku i ki
Vu qa po sheh jo po vu qa po nin
Bk to philly man Prishtinali
Check stilin babes check flowin
Qesi nuk nijn


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019