A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Presioni - Pare Pare  (Feat. Klepto & B52)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/06/2014

2014-06-21T20:29:05

Featuring

B52

Featuring

Klepto

Song from the album:

"13 çingrrao"


Presioni
.....................................................
Njerzimi per lek sod ska marre
Njerzt bojn qmos per pare
Jon shoq edhe kshyrin veq qysh met hi
Hakerat veq kshyrin me bo pare
Kejt po luftojn me bo pare
Kejt po munohen per pare
Kejt po menojn shum nalt me mrri
Por etja per pare ska kufi
.....................................................


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019