Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Presioni - Po Ta Kana  (Feat. Bx-A & Pejoni)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00

Featuring

Bx-A

Këngë e albumit:

"13 çingrrao"
Presioni
.....................................................
Po ta kana at qim nane
Ti vetit boni vi
Po ta kana me ngreh bari
Ti pshtjelle njo me pi
Po ta kana me thy kar nxine ni rrespi
Po ta kana spo ta kana sdu me ni un spom len nona
Kur ta kana bon çka don vetit ti ja bon
Me rrena jeta s'shkon per veti ti jeton
Bon çka bon per emnin tond çka lyp e meriton
Mu sun um gjon me tespi tu shit se jom haxhi
Un kur falna falna veq per veti s'falna per kojshi
Dhe i lutna veq 1 ZOTI ATI I KOFSHA FAL
Deri n'diten e GJYKIMIT SHUM KA MU NDI KRENAR
Besimtar legjendar se jom shqipe me dy krena
Kom gjakun KUQ E ZI mu mlundron naper vena
Edhe mbon qe mkallxon se jom numer njo knena
.....................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Presioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet