Më mbaj mend (për 1 muaj)

Princ1 - Per Atdhe Kaj (Feat. G4Z1)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

...kam vujt n’ket jet vec per nj arsye
Se dhash rrespekt dhe kurr se mora mrapsh
Tash jam shum nalt
Me nalt se yjet
Zoti mcoj nalt
Edhe juve ju la rrafsh
A je tu pa,a je tu pa,a je tu pa
Lulja me rrespekt qe mbolla
Sot u paska tha
Ma nalt hala,ma nalt hala, ma nalt hala
E ndryshova veshjen zemren se kam ndrru hala
A je tu pa, a je tu pa, a je tu pa
Lujla me rrespekt qe mbolla sot u paska tha
Ma nalt hala,ma nalt hala,ma nalt hala
E ndryshova veshjen zemren se kam nrru hala
Skam nmen me dej pa i pa shqipet bash
Pa i pa tu perqaf si vllazen
Bej be n’flamur betohem n’ideal
A je shqiptar a je pash bacen
Pushka pam,pam,pam na kena pluma
Per krejt jo vec per ty serbi shtrrig e vjeter
Ta bejm dam dam dam tatatia dadush
Ta vojm flamurin perpjet si kryeveper
Skam n’men me dek pa i pa shqipet bashk
Pa i pa tu perqaf si vllazen
Bej be n’flamur betohem n’ideal
A je shqiptar a je pash bacen
Un jam hala qaj qe per atdhe kaj
Per qato shqipe qe jan trret nen dhe
E sot nalt n’maj me plis nkok hight
Se harroj token venin ku kam le
Un jam hala qaj qe per atdhe kaj
Per qato shqipe qe jan trret nen dhe
E sot nalt n’maj me plis nkok hight
Se harroj token venin ku kam le
Princ1
Publikimi: 07/07/2020
Teksti: Princ1
Video Produksioni: EGO Films
Produksioni: Princ1
Choreographer: Albion Kumnova
Fashion: Kingbro StylePrinc1 - Per Atdhe Kaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Atdhe Kaj".
3. Video është e këngës "Per Atdhe Kaj", por nuk këndohet nga Princ1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Princ1:


Komente 0