Më mbaj mend (për 1 muaj)

Princ1 - Xixa Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nihet zhurma, mblidhet turma
Jena plot, goca dhe çuna
E don puna, kshu e don puna
Boni rrëmujë se s'kena spiuna
Sot me shok tu e chill deri n'dek
Si me kon t'ftum n'dasëm nga dreka n'drekë
Qysh me fol për mu, hala ski ardh n'jetë
Tetë kile n'kufi hala pa bo tetëmbdhjetë

Vetëm për inati, vetëm për inati, për-për inatin ton
Plase dhe ni tjetër, plase dhe ni tjetër
Çoja shkumën deri n'tavan

Vetëm për inati, vetëm për inati, për-për inatin ton
Plase dhe ni tjetër, plase dhe ni tjetër

Pse po qet xixa, xixa, xixa
Mos e jep veten, na ki inat ti
Dhe për krejt që unë arrita
M'vjen shumë keq që se pate fatin

Pse po qet xixa, xixa, xixa
Mos e jep veten, na ki inat ti
Dhe për krejt që unë arrita
M'vjen shumë keq që se pate fatin

A ke harru, a ke harru
Kush t'ka shti me kcy e me knu
Fol për mu, pse po fol për mu
E din krejt se sa jam vlersu
Se, me ni dasëm i martova krejt shqipet
Për mu krenohen krejt trojet shqiptare
Dy vele i kam per ty qe m'refuzove
A thu bon vet ti apo je

Vetëm për inati, vetëm për inati, për-për inatin ton
Plase dhe ni tjetër, plase dhe ni tjetër
Çoja shkumën deri n'tavan

Vetëm për inati, vetëm për inati, për-për inatin ton
Plase dhe ni tjetër, plase dhe ni tjetër

Pse po qet xixa, xixa, xixa
Mos e jep veten, na ki inat ti
Dhe për krejt që unë arrita
M'vjen shumë keq që se pate fatin

Pse po qet xixa, xixa, xixa
Mos e jep veten, na ki inat ti
Dhe për krejt që unë arrita
M'vjen shumë keq që se pate fatin

Pse po qet xixa, xixa, xixa
Mos e jep veten, na ki inat ti
Dhe për krejt që unë arrita
M'vjen shumë keq që se pate fatin

Pse po qet xixa, xixa, xixa
Mos e jep veten, na ki inat ti
Dhe për krejt që unë arrita
M'vjen shumë keq që se pate fatin


Ky tekst u dërgua nga  ALDOoooPrinc1
Publikimi: 25/08/2021
Teksti: Princ1
Video Produksioni: MAX Production
Muzika: Unik Beatz
Mix & Master: Alandy
Duahit EntertaimentPrinc1 - Xixa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xixa".
3. Video është e këngës "Xixa", por nuk këndohet nga Princ1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Princ1:


Komente 0