Më mbaj mend (për 1 muaj)

Princ1 - Zemra Vogel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O zemra vogël, zemra, zemra, zemra vogël
Me ty shopping, bojna Paris edhe Londër
Moj e poshtër, poshtër, poshtër, poshtër, poshtër
Mesazhet s'vin mo, s'di ça i'u ke bo (Jo)

O zemra vogël, zemra, zemra, zemra vogël
Me ty shopping, bojna n'Paris edhe Londër
Moj e poshtër, poshtër, poshtër, poshtër, poshtër
Mesazhet s'vin mo, s'di ça i'u ke bo (Jo)

Zemra vogël nuk don lule, jo jo ajo don Rolex-in
Biles o xheloze nëse mu m'vesin për ex-in
Qejfin me ja prish vetëm pak kta tjert po presin
Se dun me e kap krejt, kët super seksin

Me kon je, je, je, je, zemra ime vogël
Për lek mos e le, le, le, hajde me gjithë motër
Po t'boj be, be, be, be, kam me t'majt si n'ondërr
Dy bileta i kam pre Paris edhe Londër

O zemra vogël, zemra, zemra, zemra vogël
Me ty shopping, bojna Paris edhe Londër
Moj e poshtër, poshtër, poshtër, poshtër, poshtër
Mesazhet s'vin mo, s'di ça i'u ke bo (Jo)

O zemra vogël, zemra, zemra, zemra vogël
Me ty shopping, bojna n'Paris edhe Londër
Moj e poshtër, poshtër, poshtër, poshtër, poshtër
Mesazhet s'vin mo, s'di ça i'u ke bo (Jo)

O zemër a m'ke thon, thon, vi kudo që je
Veç duhet me ti ble dy krahë se jam për mbi re
A ndoshta ëngjëll ti je vetë, nevojë nuk ke
O nani nani hajde pak, shif ça t'kam ble

Ja bona tren makinat tash po don aviona
E rrejsha me ni lule sot s'rrehet as me miljona
Nuk ke pse mu anku se unë ti plotsova tona
Nuk ka club që s'ke shkel nga Prishtina dhe Tirona

O zemra vogël, zemra, zemra, zemra vogël
Me ty shopping, bojna Paris edhe Londër
Moj e poshtër, poshtër, poshtër, poshtër, poshtër
Mesazhet s'vin mo, s'di ça i'u ke bo (Jo)

O zemra vogël, zemra, zemra, zemra vogël
Me ty shopping, bojna n'Paris edhe Londër
Moj e poshtër, poshtër, poshtër, poshtër, poshtër
Mesazhet s'vin mo, s'di ça i'u ke bo (Jo)


Ky tekst u dërgua nga  ALDOoooPrinc1
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/04/2023
Teksti: Princ1
Orkestrimi: Apollo
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Princ1


Princ1 - Zemra Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Vogel".
3. Video është e këngës "Zemra Vogel", por nuk këndohet nga Princ1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Princ1:


Komente 0