Më mbaj mend (për 1 muaj)

Princ1 - 7 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A thu m'ke dasht najherë
A thu je kon najherë e jemja
A thu m'ke pas veç mu
A thu je kon me shtatë zemra

O sa mirë ja bone, bone
O sa mirë ja bone
Që ke ik, që ke ik, me tjetrën më le le le
O se ftyra ime jo mo s'është për ftyrën tone
Ti pa mu, ti pa mu, thuj që jo

Ah ty t'kam pas si nikotina
Po ça me bo se du-hanin e lash
Por kur nuk ktheje, që prap si kthena
Ma mirë për ty se është edhe ni shans

Ti vetëm ik, ik ik, ik ik ik ik
Moj bukuroshe bukuria m'paska rrejt
Ma pate fik, fik fik ma pate fik
Automatin tjetra mu ma ka ngrejt

O sa mirë ja bone, bone
O sa mirë ja bone
Që ke ik, që ke ik, me tjetrën më le le le
O se ftyra ime jo mo s'është për ftyrën tone
Ti pa mu, ti pa mu, thuj që jo

O hajde radha radha, se kët sot e lash
Dhe pse shumë më shumë, shumë e kam dasht
Sa kesh me ty, ty, ty, tjerat kurrë si pashë
Po ti deshe vetë shoqet tua me mu ti ndash

Ti vetëm ik, ik ik, ik ik ik ik
Moj bukuroshe bukuria m'paska rrejt
Ma pate fik, fik fik ma pate fik
Automatin tjetra mu ma ka ngrejt

A thu m'ke dasht najherë
A thu je kon najherë e jemja
A thu m'ke pas veç mu
A thu je kon me shtatë zemra

O sa mirë ja bone, bone
O sa mirë ja bone
Që ke ik, që ke ik, me tjetrën më le le le
O se ftyra ime jo mo s'është për ftyrën tone
Ti pa mu, ti pa mu, thuj që jo


Ky tekst u dërgua nga  ALDOoooPrinc1
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/11/2023
Teksti: Princ1
Orkestrimi: Apollo
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Princ1 & Apollo


Princ1 - 7
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "7".
3. Video është e këngës "7", por nuk këndohet nga Princ1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Princ1:


Komente 0