Më mbaj mend (për 1 muaj)

Princi Rebel (Ani) - Zemra Ime (Feat. Fani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ref

zemra ime zemren tende
o sa shum zemer e don
jap jeten harroj veten
me ty du tjem gjithmon

pj1 princi
zemer je shum e veshtire
zemer vetem me ty ndihem mire
ej
un du me qen me ty cdo moment
se sa her ste kam ti mi merr
krejt ment
mendjen te ti e kam zemer i joti jam
cdo sekond te dua pran i vetem pa ty jam
mendjen te ti e kam zemer i joti jam
cdo sekond te dua pran i vetem pa ty jam

ref
zemra ime zemren tende
o sa shum zemer e don
jap jeten harroj veten
me ty du tjem gjithmon

pj 2 princi
une vetem ty tmendoj
une per ty jetoj
nuk mundem te te harroj
se shum te dashuroj
cdo gje e kam me ty
cdo gje e du me ty
zemer jeten e endrroj
te jemi bashke dy....


Ky tekst u dërgua nga Princi Rebel (Ani)Princi Rebel (Ani)
Featuring: Fani (M)
Publikimi: 02/10/2013


Princi Rebel (Ani) - Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Zemra Ime", por nuk këndohet nga Princi Rebel (Ani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0