Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Prishtina Dhe Tini

Nuk ka akoma asnjë votë

Prishtina Dhe Tini është një grup artistësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ksb

Blue String Band

Projekti

Team-Ox

Sky Boys

Linda Ne Boten E Cudirave

Redlyon

Vatra

Nosit Band

Vellezerit Sinoni

Tags: Prishtina Dhe Tini, Prishtina & Tini, Vlorentin, Vladi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet