Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pristine

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  555
  • Emri i Vërtetë:
  • Valbona Palokaj
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Pristine është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Unikkatil prezanton Pristine. Kënga e ketij prezantimi mban titullin "Eja Eja" dhe eshte lançuar ne dhjetor 2009. Pjesa më e madhe e këngës performohet nga Pristine. Stili i këngës eshte Urban dhe paraqet një risi për publikun dhe adhuruesit e Unikkatilit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Borjana Dokle

Luar

Liridona Sinani (Dona)

Bora Fera

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Genta Xhaferi

Jona Koleci

Albina Jakupi

Blerina Osaj

Anisa Dervina

Tags: Pristine, Pristine, Valbona Palokaj, Unikkatil


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet