Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Pro Band - Folklor

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Folklor".
3. Video është e këngës "Folklor", por nuk këndohet nga Pro Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pro Band - Folklor  (Feat. Perrall Me Tupan)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

28/12/2012

2012-12-28T18:52:50+00:00Pro Band : Thrret Valoni
Valoni : Oj Anitigon a pe bajm ni emision
Te gjith : Emision o per te tan N'KTV Perrall me Tupan
nga Ulqini kur te vjen regjisorin a ma bjen ndash me kqyr
krej Shqiptart nga gjith treva duhet me ardh merre stafin
nga gjith treva regjisor Kaqen nga Presheva eeeejjjjjjj
krejt aktor o do ti gjejna

Eeeeeejjjjjj kur te vini per Prishtine ni moler t'ma gjani N'Klin

Moleri : Un po vi o me valak ta lyj Perrallen permarak ka Drenasi
kur t'kaloj oooooo Studentit a ta ftoj

Studenti : Un do t'vi po pak vonona sa ta gjej se m'ka hup nona
ka t'vi rruges nalna N'Miren e jav bi edhe ni kalem

Te gjith : Oooooooooo se reth uqkurit t'na ban naj tem

Kalemi : Heeej o Student o um ki prek n'tela un po vi po spom
ngon pela nu vonofsha o Student dije me pel kum ba aksident

Te gjith : Tash na vyn ni n use e shpis qoj selam o qasaj Mafis
mos na le pa Llap Gollap se Asllan pisin e e kem kapak

Asllani : Ndaq ty Perallen me ta qkri ta bi Elhemen me Sofin
veq Sofia fjal ka qu Mitrovicen mos me harru

Te gjith : Toni Montanen me ma pru

Toni Montana : Heeeejjj Un jam nis po vi ne Perrall veq me veti
e marr ni djal Lulin e Vocerr qe e lyp Migjenin mos harroni me ftu
PRIZRENIN

Te gjith : Jo Prizrenin se harrojna Jalldez Hajmnin ktu e ftojna

Avdi Tifozi : Mu o i prron a m'ke harru krejt Gjilani tu ka idhnu

Gulla : Ty t'bjen Gulla tu fluturu krejt tifozat tuj fishllu

Te gjith : Ooooooooo Dikon tjeter a e keam harru
Shaban Shumi spaska ardh sigursiht ka met N'Dardan

Shaban Shumi : Un po vi nga ish Kamenica e Ferrarin e shllajfita
kom me shku deri N'Dukagjin me Thirr Mikelin me policin

Mikeli : Po vjen bugja prej Dukagjini bardhbojshillen a pe nin
veq Feriden un e thirra se kjo ne Prrall koka ma e mira

Valoni : I Permenem o krejt me ren ka ardh vakti per Pro Band


Ky tekst u dërgua nga Orest
Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet