Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pro Band - Milionat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Milionat".
3. Video është e këngës "Milionat", por nuk këndohet nga Pro Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pro Band - Milionat  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Celësi Muzikor 9

Komente

Asnjë Koment

10/05/2015

2015-05-10T20:11:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Milionat" kënduar nga Pro Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pro Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga D.o.G.. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Intro: Chek it .. Ok Chek it 123 ... 456 ... 789 ... 10 hahha Okeii Chek it ... okeii Chek it yooo

Kur don frk mos u çudit qi e gjen veten shtret/
se knej kërkush se nxer ******/
duhesh me nejt urt se mun me ndodh neser t´mlojn/
se veq 1 gisht t´vyn met qu ku shpirtat shkojn/
ktu i ki lekt qe i then t´shpojna/
për ty jon trauma kto sene qe i bojna/
D.o.G a.k.a PimpiN saher vi jom ma fresh se jo bitch-is/
runi shoqet jo mos ta nin se si nxojna/
skom ardh për topi du Milionat/
nëpër rrug edhe n´Club un kry pun/
edhe n´bar edhe n´Puff edhe ku t´dush/
dalim mledhim pare si me kon n´picknik/
ama mathafackin huzla bitch-is/
1. Muziker Rep na e kontrollojna/
2.Ndryshe ... Prej teje nuk emitojna/
3.Hiqmu prej rruge se krsh e bojna
4.Gabime e tua i përmirsojna
5.Krejt familjen ta Konfiskojna
6.
7.Ski nevoj me fol kur jem tu fol na
8.Për femna si ti qijm n´shpi i qojna
9. Qe rrëshet ... met Motrat jau nxojna
10.Qifsha famën Pi du Milionat

Mili - milionat Mili - milionat ska t´shame veq explodojna/
Mili - milionat Mili - milionat Milionat Bili - Milionat/
Milionat Bili - Milionat Bilionat Mili - Bilionat/
Bili - Bilionat Bili - Bilionat Milionat Bili - Bilionat/
Mili - Bilionat Mili - Bilionat Milionat - Bili - Milionat/Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet