Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Pro Band - Gips u Bone (Mire Ja Bone)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/07/2017

2017-07-07T15:00:48+00:00

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Ardian KastratiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gips u Bone (Mire Ja Bone)" kënduar nga Pro Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pro Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet