Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pro Band & Ganja - Martesa

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Martesa".
3. Video është e këngës "Martesa", por nuk këndohet nga Pro Band & Ganja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pro Band & Ganja - Martesa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika & Teksti:

Besim Bunjaku

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ganimete Abazi (Ganja)

04/05/2019

2019-05-04T16:59:39+00:00Zemrën që ma fale ti
Do ta ruaj si sytë e mi
Neve Zoti na bekoj
Të premtoj sdo të lendoj

Zemren e beqarit
Sonte mua ti ma dhe
Edhe zogjt e malit
Po këndojne s’bashku me ne

REF.:
Përgjithmone ne bashkë do jemi
E nje dite femijë do t’kemi
Do të mbushet plot me gëzim shtepia jonë
Djalit unë do ja ve emrin
Ndërsa vajzën lerma mua
Do ti them je bota ime të dua të dua

Si princesh ti më rrin pranë
Me fustanin krejt te bardhë
Si në ënderr martesa jonë
Jete e re për ne fillon

Zemrën e beqarit
Sonte mua ti ma dhe
Edhe zogjt e malit
Po kendojne s’bashku me ne

REF.:
Pergjithmonë ne bashk do jemi
E nje ditë femije do t’kemi
Do të mbushet plot me gëzim shtepia jonë
Djalit une do ja ve emrin
Ndërsa vajzen lerma mua
Do ti them je bota ime të dua të dua


Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet