Pro Video
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  13

Pro Video është video produksion shumë i njohur. Pro...Video janë një produksion shumë profesional nga Tiaran. Janë të specializuar në realizimin e videove. Kanë bashkpunuar me këngëtarë të njohur si: Flori Mumajesi, Argjentina ramosaj, Vedat Ademi, Rezarta Shkurta, Alberie Hadergjonaj etj.

Kanë bërë shumë videoklipe dhe janë vlerësuar me disa çmime. Ata gjithashtu janë bashkpunëtorët më të ngushtë të Threedots.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera