Më mbaj mend (për 1 muaj)

Produkt 28 - Loja 2 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

(U ndava vajza
nuk e di pse u ndava,
Eputhja sic donte ai
e prekja sic donte ai
nuk e di pse...)

Zemer s'mund te kem nje femer
qe nuk me njeh
pertej parave nuk sheh
(hou)
Zemer une e kam nje emer
qe ka nje vlere,
vetem do mbetesh kete here

Hou!
Zemer une e kam nje emer
e kam nje bot' t'imen qe se nderroje me asgje tjeter
Ti je histori e vjeter dhe nuk dua te ngjirem
se nuk dij si ta them dhe aq me teper te shtirem
Me ty gjithçka e thjeshte se ke vetem nje parulle,
Llogari me nente shifra, ateher mbarove pune,
Ti ploteson te gjitha behesh vertet ideale,
Por stonon shpirti im dhe dukesh shume (b)anale,
Provoj ne tjeter femer qe nje tjeter emer
dhe ka hyr ne zemren time ndaj me degjo zemer,
dhe kur mundohesh te ndryshosh
por paraja te verobon dhe perseri harron,
Ndaj mjaft zemer zgjati aq sa zgjati
se ky ndoshta ishte fati dhe dicka te bukur pati
[oou]
Ne fjale do ta them:
provo te njohesh veten dhe ndoshta dicka gjen
[hee]

Zemer s'mud te kem nje femer
qe nuk me njeh
pertej parave nuk sheh
(hou)
Zemer une e kam nje emer
qe ka nje vlere,
vetem do mbetesh kete here


Ky tekst u dërgua nga  ledjon   bzzzz

Produkt 28 - Loja 2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loja 2".
3. Video është e këngës "Loja 2", por nuk këndohet nga Produkt 28.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Produkt 28:


Komente 0