Më mbaj mend (për 1 muaj)

Produkt 28 - My Number One Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  38

Një milionë dëshira janë të lidhura me ty,
një milionë përse janë të lidhura me ty,
se ti je aty, më shikon në sy,
dilema më e madhe që e kam është e lidhur me ty.

Okay, jam I shkathët shprehëm mirë me muzikë,
okay, jam me ty edhe më zhduket çdo frikë,
okay, nuk them se je një muzë, je më shumë se aq,
je në krahët e mi edhe kur ndodh një mëkat.

Je e thjeshtë, je e bukur, je e qetë, je e mirë,
je femra që unë dua, më bën të ndihëm mirë,
më zgjonë në ditën ti, je mëngjesi im në shtrat,
nuk ngopëm së të thëni, me ty ndihëm me fat.

Dhe kur bën si amerikane, Hey Baby Hey,
ti ke energji krejt, je si Jessy J,
buza jote më shijon, trupi yt nuk më velë,
më pëlqen më shumë vokali yt si Adele.

Nëse ka Billboard ti do të ngelësh Number One,
para teje zemër edhe Beatles-at ranë,
ndaj ti mbylli sytë se vërdallë nuk ka njeri,
alkool, det, diell dhe dashuri.

Can you really love me, love me, love me for tonight,
can you really love me, love me, love me for a while,
can you really love me, love me, love me for some time,
can you really love me, do you love me.

Can you really love me, love me, love me for some time,
can you really love me, love me, love me for a while,
can you really love me, love me, love me for tonight,
do you really love me, do you love me, baby.

Nuk du' ta them anglisht por ti je Special,
nuk është se jam stilistë por ti je Fashion,
nuk di të jem piktor por ti mbetësh ikon,
e nuk është se jam poet dhe pse diellin ma zgjonë.

E kam Hobby gjuetin e më dukësh si sorkadhe,
si kotele e vogël përkëdhelësh në divane,
nuk jam as regjizor po ti je filmi jetës sime,
ti je frymëzim, akord, piano e kengës sime.

Mbeta Peter Pan, xhepat mbushur plot me ëndrra,
të puth të përqafoj se për ty ma ka ënda,
thonë kanë ikur kohët e dashurive të sinqerta,
romantiku I fundit jam, që dërgoj akoma letra.

Letër të dashurës i këndonim dikur,
dedikime te sinqerta zhgarravitur në çdo mur,
se jetojmë në botë të vrazhdë ku s'mbarojnë çmenduritë,
ku të mbysin pasiguritë dhe ku lindin marrëzitë.

Ku njërzit s'dinë të duan ku njerzit vetëm blejnë,
shesin emocione dhe askund vetën se gjejnë,
ndaj rrimë në botën tonë zemër kemi shpirtin e lirë,
veq me kufje në vesh dhe me pak muzikë të mirë.

Can you really love me, love me, love me for tonight,
can you really love me, love me, love me for a while,
can you really love me, love me, love me for some time,
can you really love me, do you love me.

Can you really love me, love me, love me for some time,
can you really love me, love me, love me for a while,
can you really love me, love me, love me for tonight,
do you really love me, do you love me, baby.

Kohë të tëra ne kalojmë të dy në telefon,
mund të rri të shoh në sy gjithë jetën vetën ta besoj,
atje lart e kam një zot, si dhuratë të solli ty,
mos mendo se një mëngjes të jetës tënde nuk do jem aty.

Can you really love me, love me, love me for tonight,
can you really love me, love me, love me for a while,
can you really love me, love me, love me for some time,
can you really love me, do you love me.

Can you really love me, love me, love me for some time,
can you really love me, love me, love me for a while,
can you really love me, love me, love me for tonight,
do you really love me, do you love me.

Can you really love me, love me, love me for tonight,
can you really love me, love me, love me for a while,
can you really love me, love me, love me for some time,
can you really love me, do you love me.

Can you really love me, love me, love me for some time,
can you really love me, love me, love me for a while,
can you really love me, love me, love me for tonight,
do you really love me, do you love me, baby.


Ky tekst u dërgua nga  saramkProdukt 28
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/12/2011


Produkt 28 - My Number One
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Number One".
3. Video është e këngës "My Number One", por nuk këndohet nga Produkt 28.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Produkt 28:


Komente 0