Më mbaj mend (për 1 muaj)

Profa - Gjarpni Mbret (Feat. Vig Poppa)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Alfa e Omega dihet ku osht ra-tega
u thy dega vega e shlon ra ne halicinucacion
iluzion osht estrada cha offron xhuz ma xhuz
plumi shkoj huq pluq ra ne uj spini uj dissmisd
pshtie sa dush dash fie se na ka lidh nije
te ka hije neper pije po ec e krye ku n'krije let thye
Me dri mshelt ska hirje fryrje dashit mrapa brina sen
ja driton lie


Ky tekst u dërgua nga XProfa
Featuring: Vig Poppa
Publikimi: 21/02/2011


Profa - Gjarpni Mbret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjarpni Mbret".
3. Video është e këngës "Gjarpni Mbret", por nuk këndohet nga Profa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Profa:


Komente 1