Më mbaj mend (për 1 muaj)

Profa - Shoku Tito Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Tito ti o Tito ma face nana se bon
As Don Corleone s'osht kane ma padron
Nafte sa t'dush shokit e ne lufte me kerkon
Bashkim vllaznim knej mu ndi kurkush s'guxon

Sllobo Sllobo hajvan per politike
Masi ra Rusia lufton me Amerike
Don me jau bo shqiptarve si Hitleri me jahudite
Hej tu rrite ndera Amerike se sa per Evropen fikfikfikfik thike

Vitet tetdhete nantedhete fundi i shekullit njezet
Shqiptarte ne demonstrate e Londra ne gej parade
Knej shkinat dy metra met llake andej kufijte e lame me gjak
Profa
Publikimi: 04/07/2013


Profa - Shoku Tito
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoku Tito".
3. Video është e këngës "Shoku Tito", por nuk këndohet nga Profa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Profa:


Komente 0