Më mbaj mend (për 1 muaj)

Profa - Haj Du Ju Du! Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Jeee...!
How do you do!
do you do you
how howw..

Gangsta shit qyrrat nzit
shpulla gojes sje ma fit
pussy clit grab like it
double fuck jom double fit
First class bitches
First class cars
First class tickets
VIP stars
G-string bithches
Mercedes class
Gangsta bitches
baby BODYGUARDS

[2x Reff]
How do you do you how how
How do you do mo bu do mjau mjau
Ti bon mjau mjau une boj ham ham
Ham ham krejt bu bon njam njam

Kush ke ti njana tjetra po mungon a nou
pa u bo te dyjat bashk
treshi nuk po shkon a jo
Na i kena tona
po don naj sen njoftona bro
pa ardh ktu te veni
ti ski qka kallxon a a jo

Shekull 21shi ose tre dhe nishi
Dyshi para nishit
kshtu qe dyjav spo jav prishi
teksten do ti tishi
masakrat si ogrishi
E pagun shtatfishin
edhe very dopt englishin

Lirikat tlaj si tush tush
kush smoking mush mush
qibat vin me push push
faja faja prush prush
Krejt bajat nanush spot inspiron kerkush
afrohu ktu leporush tmaj nxeht si arush

[2x Reff]
How do you do you how how
How do you do mo bu do mjau mjau
Ti bon mjau mjau une boj ham ham
Ham ham krejt bu bon njam njam

Siqq harro respektin
bitch mushma qekin
pe zbuloj defektin
se jom i dashurum me lekin
Kom nis me xhelozu
se gjithkush pi prekin
Joom nis me i palu
si cigartgjit shtekin
Parja shum um don son
krejt njesoj si un menon
vleren gjith e shton
saher sillet qarkullon
Dikush e numron
amo PROFA e lexon
e ka profesion
edhe fallcin e dallon

Krejt bojn wuuuuuuuuack
suulo pozicion
se veti qka po don
sekskurzion


First class bitches
First class cars
First class tickets
VIP stars
G-string bithches
Mercedes class
Gangsta bitches
baby BODYGUARDS

How do you do you how how
How do you do mo bu do mjau mjau
Ti bon mjau mjau une boj ham ham
Ham ham krejt bu bon njam njam

t'la pa goj bitch moj
se din ti hiq oj
ku t'kafshojn sniq oj
kta jon shum t'fort
po une pi ngoj badboy
krejt po harrojn qe ekziston boy
krejt po harrojn qe ekziston boy
ting tong mister king kong
ka ardh me lujt ping pong

(Viti i ri o hit i ri + biti i ri DJ t'hajrit ski e gjajna nsiberi e mar ariun polar n'veri e t'jugut e shti me hanger pinguina mc pa bateri you fucking to me as qe ki mundesi)


Ky tekst u dërgua nga GentProfa
Publikimi: 09/02/2013


Profa - Haj Du Ju Du!
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haj Du Ju Du!".
3. Video është e këngës "Haj Du Ju Du!", por nuk këndohet nga Profa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Profa:


Komente 0