Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fero - Gang Gang Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  637

Un jom i flliqt, un jom i prisht
E shes ni b**ch, boj biznis
E shes 5 mij e ja jap ni mij
Se lo keq mu ni mun me ngreh ni vi
E kur don mu i edhe n borgj e shti
Ja marr ni zingjir tani shkoj me shit
Jom kon moti GANG shum moti koh
Ti shum leht po fol po shum zor me bo
Na jena squad rob me droga non stop
Ekipa locked up b**ch boy per mu mos fol
Kta pom shohin kabin amo nrrug nuk pi shoh
Kta shum mir e din ALLES BABA osht hustla
I do it for my team and all my bros dats locked up
Kta shum jon ka pijn krejt ekipa feeling rasta
dozerin MD tu kesh pi lezeti ha ha qato si kom pas nese mvet t thom nashta
Skom konkurenc b**ch kshtu qe futja rrasja
move-i shit-i se shooteri lujti like Rra Rra
Mo nuk veshi Gucci se e bonen shum bajat kta

[Ref. x4:]
Gang gang gang gang gang gang gang
edhe n'Hollywood me shku bi**h kom me bertit gang like

Gang shit Squad shit

un e thirra veq mem knaq qashtu du mu disponu
E ja nisi mem lipi mshtini t kqijat mi harru
Sot jom tu e bo qata qe prom e kom endrru
Krejt fjalt e mia jon bo trend kush ju ka msu

[Ref. x2:]
Kush ka*i ju ka msu mu kon gang
Moti koh i kom shiju drogat qe sot jon bo trend
N klas t 6 kom pas security e ti hala je ajrokrem
Ku ka*i jom tu rrejt n mahall tone tu bertit gang gang

Lej lej let folin lej lej let hejtin se un jom BAB bi**h
Nashta mes pa pare po shkoj e i ni kurv qe o shum rich
Nese niher shpihunon ty nuk muj met besu nah snitch
Krejt ekipa full full krejt piuna punoni per mu shit
Krejt foret e mia krejt tripat e mia pi shoh kta tu mi kopju
Tu pi spllifa po doni me lujt jeni bo mangupa
Po tutna keni mem gjujt
Krejt dhipat kan menu qe ata kan me dhez e Fera ka mu shuk
Sa i perket ksaj pune e shkruj
tekstin ma t'fort qe najher e kom shkrujt Bitch
Kta po folin pare po in Real life they don't got shit
Ajo mthirri n tel mtha hajde apet i thash nah bi**h
Jom shtri n kerr si me kon gjakuzi that's life bi**h
Arsyja e vetme pse boj muzik o biznis
Jom tu bo pare jom tu marr pare ju pritni
Smuni me bo pare prej kesev nrrug qe i shitni
Jom alles baba ose njo dhe i Vetmi Nese s jom ma i forti nqytet dije qe tkan rrejt bi**h
Kush ju ka msu

[Ref. x2:]
Kush ka*in ju ka msu mu kon gang gang gang gang gang
Moti koh i kom shiju drogat qe sot jon bo trend
Nklas t 6 kom pas security ti hala je ajrokrem
Ku ka*in jom tu rrejt n mahall tone tu bertit gang gang


Ky tekst u dërgua nga Esmeralda   yllaliu000Fero
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/02/2018
Muzika: Zzap And Chriss
Video Produksioni: Filmnation


Fero - Gang Gang
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gang Gang".
3. Video është e këngës "Gang Gang", por nuk këndohet nga Fero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (15)

16
3
3
4
3
3
3
3
3
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Fero:


Komente 3