Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fero - Jom Rrit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jom Rrit".
3. Video është e këngës "Jom Rrit", por nuk këndohet nga Fero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fero - Jom Rrit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  35

Këngë e albumit:

"Self Loyalty"

Komente

1 🔥

24/10/2019

2019-10-23T23:00:11+00:00Po m'thirr
Po don me m'q*.. nashta edhe ti pe din pse?
Seee...
Jom manjaki ma i madh që ke mujt me pa najher.

Hala mki,
Tu prevarit kerre t'reja tu vozit bi**h,
Still a G,
Yeah still a G jom kon G edhe si fmi bi**h,
Repera t'ri
Kta repera t'ri kejt vet i kom rrit bi**h,
Ti me fore t'mija, mu smun bole me m'shit bi**h,
Sa her që kthena o qetë,
Sa her që kthena s'jon knej,
E ktheva Hip-Hopin, i qova pi gjumit,
Kejt reperat ken tu fjet,
Thojshin Hip-Hopi ka dek,
Thojshin kejt rruga ka dek,
Kejt kto della qe pi doni,
Kejt kto della qe pi doni,
Me mahall jom tu i shkep,
Tu punu - jom happy
Hala pe du ni Bentley,
Po du mu sill me Coupe,
Don't f**k around you fool jom savage,
Mu s'bon me m'besu
Ni Glock me veti, dil me t'msu,

Ref:
Une...
Une jom-jom rrit,
Down in the street up Hollywood hill yeah,
Zingjirt,
Edhe kejt kto pare you bi**h can't even see that,
Po m'thirr,
Po don me m'q*.. nashta edhe ti pe din pse!
Seee...
Jom manjaki ma madh qe ke mujt me pa najher,

Me 22 I'm livin Legend,
Ki inati se I'm flossin,
E qela deren i thash asaj: is new boss in office?
I qes komt përmi tavolin- përndryshe,
Pi tashtit ka ardh boss i ri n'zyre.
Dhipi jot o kqyre-kqyre qysh po kcen ha,
Shum e pun m'kryjke - m'kryjke,
S'po ma then mo,
Joint-in myte-myte masi e dheza i thash,
Feron kqyre-kqyre nëse don me pa ma nalt.
Edhe shit ti je fool, why you bluffin?
Po boj pare sa po du, bi**h I'm stuninn,
Edhe m'sheh tu fluturu...
The most flyest.
Pare kurva jom tu n'drru-like ti per rrug ke bo della une tu i pa manikena

Un për rrug kom bo shum,
Jon 5 dhipa m'dojn shum,
Për mu i sheh tu fol shum,
Çka po dojn let folin,
Plot della sum lodhin,
Asniher për della s'rash edhe pse kta folin.

Ref:
Jom rrit,
Down in the street up Hollywood hill yeah,
Zingjirt...
Edhe kejt kto pare, you bi**h can't even see that.
Po m'thirr..
Po don me m'q*.. nashta edhe ti pe din pse.
Seeee...
Jom manjaki ma madh qe ke mujt me pa najher


Ky tekst u dërgua nga NickNameKartolina (4)

17
19
15
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Fero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet