Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fero - Karantineza (Freestyle)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karantineza (Freestyle)".
3. Video është e këngës "Karantineza (Freestyle)", por nuk këndohet nga Fero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fero - Karantineza (Freestyle)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

25/03/2020

2020-03-25T20:43:33+00:00Ju idhni mem Pa
Kunder meje smun me Flex
Ju e dini how I flex
Ju e dini how I stunt
Sa dhipi per mu laget
Yea my choppa in the trunk
Hala tu u sill me tmahalles
Erdha pi studios tmahalles
U bona f**kin Star bi**h (Hell yeah)
Fero o Star (Hell yeah)
Venin e par (Hell yeah)
Jena tu ardh (Hell yeah)
Kallabllak me mahall (Hell yeah)
Sa shum i kom pas (Hell yeah)
Plot femna i kom pas
As 1 emer skom mujt me majt nmen
Kshtu qe ka mundsi qe dhipin ta kom i
Hiq pa e dit qe o dhipi jot
I feel sorry se mthiri dhipi jot


Më Shumë Këngë Nga Fero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet