Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fero & Joker Bra - KaDeWe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "KaDeWe".
3. Video është e këngës "KaDeWe", por nuk këndohet nga Fero & Joker Bra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fero & Joker Bra - KaDeWe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente

4 🔥

03/09/2020

2020-09-02T23:00:11+00:00[Fero:]
Babe du fickst so la la, so la la(mos um thuj qe nuk ta kom myt)
Babe du fickst so la la, so la la(mos um thuj qe nuk ta kom dek)

[REF.:]
Babe du fickst so la la, so la la(mos um thuj qe nuk ta kom myt)
Babe du fickst so la la, so la la(mos um thuj qe nuk ta kom dek)
Babe du fickst so la la, so la la(mos um thuj qe nuk ta kom myt)
Babe du fickst so la la, so la la(mos um thuj qe nuk ta kom dek)

Qefi për me bo shopping KaDeWe
Pika t'kodit për mi thy, lek me njeh
Dita re, kërr i ri, stil i njejt
Diskotekë, m'shohin pidhat dojn me dek
Me pas koqe hutat n disko m kishin rreh... t'kishin rreh
Njejt qysh m shohin n disko tuqkat tu i rreh
Me katër pidha hi n'hotel, nuk ka mat drejt
Dyat ka 1 koqe dy tjerat karin nbrek
Kallxom sa ora p'e sheh
Sе pe lagi rolexin moët
Shishat moja vodka Belvеdere
Pe shkruj krejt qa kena ba atje

[Fero:]
Babe du fickst so la la, so la la(mos um thuj qe nuk ta kom myt)
Babe du fickst so la la, so la la(mos um thuj qe nuk ta kom dek)

[REF. Fero & Capital Bra:]
Babe du fickst so la la, so la la(mos um thuj qe nuk ta kom myt)
Babe du fickst so la la, so la la(mos um thuj qe nuk ta kom dek)
Babe du fickst so la la, so la la(mos um thuj qe nuk ta kom myt)
Babe du fickst so la la so la la(mos um thuj qe nuk ta kom dek)
(Ja, Bra, ah, hah)

[Capital Bra:]
Bra, ich bin kein Typ, der jeden Penny spart (Nein)
Für mich ist KaDeWe das Gleiche wie Penny-Markt (Ja, Bra)
Zieh' dir dein Handy ab, wenn ich keine Patte habe
Ja, Kolleg, ja, ich hatte ein paar harte Jahre (Brra)
Sag nicht, dass du Capital kennst (Wouh)
Vielleicht kennst du Capitals Benz, weil du auf Kapital setzt
Koffer voller AKs, Baba aller Babas
Der Bratan aller Bratans (Brra)
Drogenbarone aus Kosova (Kosovë)
Und Bratans mit Diamantenbohrer (Rrah, rrah)
Und Rapper reden was von Hype (Ah)
Ach, hajd (Hajd), unë po shkoj me flejt

[Fero:]
Babe du fickst so la la, so la la(mos um thuj qe nuk ta kom myt)
Babe du fickst so la la, so la la(mos um thuj qe nuk ta kom dek)

[REF.:]
Babe du fickst so la la, so la la(mos um thuj qe nuk ta kom myt)
Babe du fickst so la la, so la la(mos um thuj qe nuk ta kom dek)
Babe du fickst so la la, so la la(mos um thuj qe nuk ta kom myt)
Babe du fickst so la La, so la la(mos um thuj qe nuk ta kom dek)


Ky tekst u dërgua nga Erdon Murati   Kida27721

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Fero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet