Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Brilantin Hodaj
BIOGRAFIA: Prygo është një autor këngësh, dj dhe producent i njohur. Më datë 15 Tetor 2018, Prygo publikon videoklipin "Hypnotized", në bashkëpunim me Fatlum Muqolli. Teksti u shkrua nga Nderim Kurti. Më datë 17 Korrik 2019, Blero publikon videoklipin "D.O.V", në bashkëpunim me Prygon. Teksti i këngës u shkrua nga Uki Latifi. Produksioni audio u realizua nga Prygo....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nysret Hyseni

Big-K

Shyne

Tha Answer

Roy Meta

Valoni-G

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Art On

Qamil Elezi

Mc Mitrovicali

Tags: Prygo, Brilantin Hodaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet