Më mbaj mend (për 1 muaj)

Purevalone - S'po Du Me Shit Shpirtin  (Feat. Lyrical Son)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Lyrical Son

01/08/2015

2015-08-01T21:32:37+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'po Du Me Shit Shpirtin" kënduar nga Purevalone.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Purevalone i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet