Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Qëndresë Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Negroc 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Qëndresë Krasniqi është një shkrimtare. Ajo lindi në Negroc ku përfundon shkollën fillore dhe të mesme të ulët,ndërsa të mesmën të lartë në gjimnazin "Gjergj Kastrioti Skenderbeu" ne Drenas. Dëshirën për të shkruar e ka shfaqur qysh në moshën tetë vjeqare. Në fillim merrej me poezi,e pastaj shkruan ese,tregime të shkurta dhe monologje. Për ta paraqitur sa më mirë botën imagjinare e artistike të saj,para lexuesve vjen me romanin "ËNDRRAT A KANË KRAHË" është libri i parë i saj,pas të cil...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Emira Sokoli

Anida Rexha

Aurela Uka

Blerona Brao

Laureta Durmishi

Florentina Zukaj

Yllka Kastrati

Oriada Dajko

Mersina Makollari

Sara Ibrahimi


Tags: Qëndresë Krasniqi, Qendrese Krasniqi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet