Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qëndresa Qarri-Shala - Shkruje N'leter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nuk jam une hija jote
Me t'percjell aty ku je
Por dije se zemra
Per çdokend nuk rreh x2

Ref...x2
Shkruje n'leter mbaje n'mend
Zemra zemren s'e genjen
Dashuro pa asnji kusht
Mos i bjer dashnise me grusht

Nuk jam vajze qe ti mendon
Gjithmone ti me provoku
Nese ti s'ke zemer
Kurre s'ke me m'kuptu

Ref...x2
Shkruje n'leter mbaje n'mend
Zemra zemren s'e genjen
Dashuro pa asnji kusht
Mos i bjer dashnise me grusht

...

Ref...x2
Shkruje n'leter mbaje n'mend
Zemra zemren s'e genjen
Dashuro pa asnji kusht
Mos i bjer dashnise me grusht


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Qëndresa Qarri-Shala - Shkruje N'leter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkruje N'leter".
3. Video është e këngës "Shkruje N'leter", por nuk këndohet nga Qëndresa Qarri-Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0