Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qamil Elezi - Bukuria Jote  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Po Te Pres"

Komente

Asnjë Koment

15/01/2010

2010-01-15T15:44:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bukuria Jote" kënduar nga Qamil Elezi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Qamil Elezi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Saimir Menkaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ti më ndrin si dielli
Me nuret e tua
Sa yje ka qielli
Aq shum ty të dua.

Ref-Sa val ka deti
Jan ëndrrat e mija
Jam dehur i shkreti
Moj nga dashuria.

Sa her më rreh zëmra
Thot fjalën të dua
Të ka lindur Nëna
Si bekim për mua

Koha rrjedh pa prer
Ikën dhe largohet
Por te ty përher
Bukuria shtohet.Më Shumë Këngë Nga Qamil Elezi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet