Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tema: Poezi Për Fëmijët


Kur Qeshin Femit

Kur qeshin femit
Qeshim edhe ne
Buzeqesh natyra
Lulet permbi dhe

Dielli lind i cilter
Qielli lart pa re
Turtuj, turtullesha
Ndertojne fole

Kur qeshin femit
Jane mesazh per ne
Tu sjellim gezim
Gaz dhe hare

- Poezi nga Qani Seferaj


- U dërgua nga Qani Seferaj -


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

Komente mbi këtë krijim