A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Pershendetje

Lexuesit e mi
Qe kam ne internet
Me japin impulse
Te behem poet

Poemat e mia
Kushdo qe i lexon
Jane vleresim per mua
Me zgjerojne diapazon

Lexuesit e mi
I falenderoj
Dhe pse nuk i njoh
Pershendetje u dergoj

- poezi nga Qani Seferaj


- Poezia u dërgua nga Qani Seferaj -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019