A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qani Troka

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Qani Troka is a popular singer. Më datë 10 Janar 2011, Qani Troka publikon videoklipin "Moj Bejka Culufe Pende". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 24 Shkurt 2011, Qani Troka publikon videoklipin "Beni Gati Ftesat". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 15 Mars 2011, Qani Troka publikon videoklipin "Delvina Me Camerin". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 23 Shtator 2013, Qani Troka publikon videoklipin "Lotet Qe Kam Derdhur"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gilan G

Agron Kalisi

Rapp Dogg

Ardi (Ardian Hasaj)

Gzim Roci

Breaker G

Renis Lela

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Muhamer Duraku-Meli

Erkan Kumanova


Tags: Qani Troka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019