Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Qazim Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
 • Vendlindja:
 • Bergisch Gladbach 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Slloveni 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Qazim Morina është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Është i lindur në Gjermani ku jetoi deri në moshën 4 vjeçare dhe pastaj kthehet ne Kosovë me familje që të vazhdoj jetën në atdheun e vetë. Shkollën Fillore dhe të Mesme i ka përfunduar në Prizren, dhe pastaj së bashku me familjen është zhvendosur në Slloveni në qytetin e Mariborit që të jetojë dhe të studioj. Që në moshën e fëmijërisë ka qenë i pasionuar pas muzikës, por për fatë që nuk ka punuar edhe aq shumë me vetvetën në lidhje me muzikë der...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Isak

Leonardo Gashi

Lory B

Phatooni

Frenkli Vjero

Gust Gjeci

Meli Sopa

Leonardo Kryeziu

Jonathan Pilika

Agon Latifi


Tags: Qazim Morina

Qazim Morina në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet