Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qelbanix - Te Paarsyeshmit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Nuk eshte e lehte te merresh me ta
nese arsye me nuk ka
jane si dallge qe vec perplasen (perplasen)
do te doja te ikinin larg

Te paarsyeshmit te bejne keq (bejne keq)
ndonjehere sduan por e bejne
ata nuk duan te kuptojne
do te doja te iknin larg

Te paarsyeshmit te bejne keq (bejne keq)
ndonjehere sduan por e bejne
ata nuk duan te kuptojne
do te doja te iknin larg
Qelbanix
Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4


Qelbanix - Te Paarsyeshmit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Paarsyeshmit".
3. Video është e këngës "Te Paarsyeshmit", por nuk këndohet nga Qelbanix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qelbanix:


Komente 0