Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qelbanix - Amaride Ne Kete Vend Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Eshte hera e parë qe e lejoj t'më perkrahë
Nuk e di a e kam marre vendimin për t'ja falë

Eshte hera e parë qe e lejoj t'më perkrahë
Nuk e di a e kam marre vendimin për t'ja falë

Refren
Amaride plot me ide, m'pëlqen kur shkel mbi të
Amaride plot me ritme, unë dua t'bërtas me të

Oo, shih larg
Oo, kupto qartë
Oo, gjënë me t'lartë në këtë vend
Zgjedhje tjetër ska
Kohë më nuk ka
Amaride ështe në këtë vend

Ah kjo shqiponja,
është bëre pulë në duart tona
Kur rri në shtratin e saj të kuq
shëtit si simbol i një federate futbolli

Eshtë hera e parë që e lejoj t'më përkrahë
Nuk e di a e kam marrë vendimin për t'ja falë

Refren

Dëgjo çfarë po them...
dëgjo çfarë po them...
dëgjo çfarë po them...

Refren


Ky tekst u dërgua nga Lori SweetQelbanix
Publikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5


Qelbanix - Amaride Ne Kete Vend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amaride Ne Kete Vend".
3. Video është e këngës "Amaride Ne Kete Vend", por nuk këndohet nga Qelbanix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qelbanix:


Komente 0