Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qelbanix - Lot Me Ty O Djal  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/12/2013

2013-12-13T02:24:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lot Me Ty O Djal" kënduar nga Qelbanix.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Qelbanix i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Qelbanix:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet